.::Bilisim MeDYa::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rapidden indirdiğiniz partların birleştilip cd ye yazılaması ayrıntılı anlatım (iso)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
bertarafet77
Moderator
Moderator
bertarafet77

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 19/02/09 Mesaj Sayısı : 35 Nerden : Osmaniye
Rep sistemi
Aktiflik ::
Rapidden indirdiğiniz partların birleştilip cd ye yazılaması ayrıntılı anlatım (iso) Left_bar_bleue30/30Rapidden indirdiğiniz partların birleştilip cd ye yazılaması ayrıntılı anlatım (iso) Empty_bar_bleue  (30/30)
Başarı Puanı:
Rapidden indirdiğiniz partların birleştilip cd ye yazılaması ayrıntılı anlatım (iso) Left_bar_bleue40/40Rapidden indirdiğiniz partların birleştilip cd ye yazılaması ayrıntılı anlatım (iso) Empty_bar_bleue  (40/40)
Güçlülük:
Rapidden indirdiğiniz partların birleştilip cd ye yazılaması ayrıntılı anlatım (iso) Left_bar_bleue50/50Rapidden indirdiğiniz partların birleştilip cd ye yazılaması ayrıntılı anlatım (iso) Empty_bar_bleue  (50/50)

Rapidden indirdiğiniz partların birleştilip cd ye yazılaması ayrıntılı anlatım (iso) Vide
MesajKonu: Rapidden indirdiğiniz partların birleştilip cd ye yazılaması ayrıntılı anlatım (iso)   Rapidden indirdiğiniz partların birleştilip cd ye yazılaması ayrıntılı anlatım (iso) Icon_minitimePtsi Şub. 23 2009, 19:02

Rapidden indirdiğiniz xp mesela 6 partlık xp veya 36 partlık vistanın iso larının birleştirilip cd ye yazdırılması yeni arkadaslara lazım olabilir daha önce anlatıldıysa özür

1:Bilgisayarınızda mutlaka winrar ve nero kurulu olmalıdır

2:İndirdiğiniz partları yeni bir klasör açıp o klasöre aktarın

3:Birinci partı winrar ile açın

4:Diğer partlar peşpeşe zaten açılacaktır

5:Partlar açıldığında nero otomatik olarak devreye girer

6:Nerodan en düşük hızla 16 olması lazım cd ye yazdırın

7:Nero partları birleştirip cd ye yazdıktan sonra cd nizi size yazılmış olarak disk kapagını acar ve size teslim eder

İnşallah yardımcı olmuşumdur
http://kizlacforum.tr.cx

Rapidden indirdiğiniz partların birleştilip cd ye yazılaması ayrıntılı anlatım (iso)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası